Oprogramowanie

Rozwiązania dedykowane

Jesteśmy po to, aby spełnić Twoją wizję! Na rynku nie ma produktu rozwiązującego Twoje problemy? A może taki produkt istnieje, ale nie działa on w oczekiwany przez Ciebie sposób? Skontaktuj się z nami - aplikacje dedykowane to nasza specjalność. Przekonała się o tym ciągle rosnąca grupa naszych klientów. Zmierzaliśmy się z wieloma skomplikowanymi i wymagającymi doświadczenia problemami, więc możesz mieć pewność, że jesteśmy odpowiednim zespołem do wykonania Twojego projektu. Skutecznie podejmujemy się realizacji nawet dużych i złożonych zadań. Nasze działania obejmują następujące dziedziny:

 

Rozwój aplikacji istniejących i działających u klienta

 

Dostosowywanie do indywidualnych potrzeb aplikacji oferowanych przez Green IT

 

Tworzenie zupełnie nowych aplikacji dedykowanych

 

Integrację aplikacji z istniejącymi systemami tak, aby efektywnie ze sobą współpracowały

 

 

Sprzęt

Usługi

Kierujemy naszą ofertę do firm i instytucji, które oczekują od systemów informatycznych unikalnego, indywidualnego podejścia. Nietypowe, niepowtarzalne potrzeby wymagają specyficznych rozwiązań informatycznych, wykonanych na bazie bardzo dokładnych analiz. Przy tego typu projektach pracę rozpoczynamy od rozpoznania i zdefiniowania oczekiwań. Aby zagwarantować idealne odwzorowanie potrzeb w aplikacjach i aby uzyskać efekt "szycia na miarę" z jednoczesnym zachowaniem jakości i trwałości oprogramowania, wykorzystujemy stosowaną przez nas metodologię, mając do dyspozycji zespół doświadczonych specjalistów. W zakresie tym oferujemy:

 

analizę biznesową

 

pomoc w wyborze rozwiązań

 

zapewnienie jakości - poprzez analizę, testy i raportowanie

 

wdrożenia systemów

 

integrację systemów

 

utrzymanie aplikacji - oferujemy opiekę merytoryczną nad wdrożonymi systemami informatycznymi

 

usługi typu cloud - jednym z głównych założeń firmy Spacja.com jest oferta usług "w chmurze" (tzw. cloud computing) wspierająca naszych klientów w osiąganiu celów biznesowych przy minimalnej inwestycji w infrastrukturę informatyczną.

 

rozw.dedykowane1

ProsumentPRO

Klaster Green Energy oraz Green IT w ramach platformy ProsumentPRO prowadzą kompleksowe działania związane z przygotowaniem oraz przeprowadzeniem zainteresowanych instalacją jednostek przez proces realizacji programu Prosument. Będziemy z Państwem od momentu wypełniania deklaracji do odbioru gotowych instalacji - wszystko dzięki współpracy z firmami odpowiedzialnymi za poszczególne etapy inwestycji.

 

Aby ułatwić przepływ informacji pomiędzy partnerami projektu, stworzyliśmy rozbudowany system CRM oraz połączoną z nim aplikację mobilną. ProsumentPRO wyposaża każdą ze stron w innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniające optymalny poziom wykonania zadań przy jednoczesnym obniżeniu kosztów związanych z kompleksową obsługą klienta.

 

 

Więcej informacji pod adresem http://prosument.f.pl/

 

 

TELEMEDYCYNA

TELEMEDYCYNA

Inteligentny System Ratunkowy - Green ISR2 to już druga generacja systemu ISR, który jest obecny na rynku od 2007 roku. System automatycznie wysyła alarm o zaistniałym wypadku, podając przy tym lokalizację pojazdu. Dzięki temu Centrum Monitoringu Keratronik Safety w razie potrzeby natychmiast wzywa na miejsce wypadku służby ratownictwa drogowego.

 

 

Alarm o zaistniałym wypadku jest wysyłany w następujących przypadkach:

 

silnego uderzenie pojazdu,
dachowania pojazdu,
osunięcia się pojazdu do rowu.

 

Tak precyzyjne określenie warunków wystąpienia wypadku jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w tym systemowi inteligentnych czujników.

ISR 2 posiada również funkcję antykradzieżową potwierdzoną certyfikatem OCENY SKUTECZNOŚCI ZABEZPIECZENIA PRZED KRADZIEŻĄ POJAZDU SAMOCHODOWEGO.

Ponadto dla użytkowników ISR2 od początku 2010 roku za dodatkową opłatą dostępna jest Głosowa Usługa Informacyjna POI. Usługa ta daje możliwość uzyskania informacji o punktach użyteczności publicznej względem pozycji geograficznej pojazdu takich jak: apteki, szpitale, banki, sklepy, hotele itp.

 

 

Więcej informacji pod adresem http://control.greenpl.eu/inteligentny_system_ratunkowy

 

Monitoring Pojazdów

Monitoring Pojazdów

Terminal Combo Mini jest następcą terminala Combo 2.6 LT. Niskie koszty zakupu oraz instalacji (w przypadku skorzystania z zasilania z gniazda zapalniczki koszt instalacji wynosi zero) w połączeniu z wygodną platformą lokalizacyjną Combo pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie.

System Combo posiada także funkcję antykradzieżową potwierdzoną certyfikatem OCENY SKUTECZNOŚCI ZABEZPIECZENIA PRZED KRADZIEŻĄ POJAZDU SAMOCHODOWEGO.

 

Korzyści

 

Zwiększenie efektywności pracy kierowcy i pojazdu,

Optymalizowanie tras przejazdu,

Możliwość uzyskania korzystnych zniżek ubezpieczeniowych,

Poprawa bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów i pojazdu.

 

Zastosowanie

 

Floty samochodów osobowych i ciężarowych,

Maszyny budowlane i rolnicze,

Pojazdy specjalne: łodzie, chłodnie, naczepy i inne.

 

 

Więcej informacji pod adresem http://control.greenpl.eu/monitoring_pojazdow